Produkty

Hliníkové okná a dvere je vhodné umiestňovať všade tam, kde sú kladené vysoké požiadavky na bezpečnosť a dlhoročnú životnosť. Pri oknách sú to napr. presklenné veľké plochy výkladov, showroomov, okná na administratívnych budovách. Pri dverách sú to napr. vchodové dvere obytných viacpodlažných domov, úradov, škôl a pod. Tieto okná a dvere majú vysokoodolnú hliníkovú konštrukciu s prerušenými tepelnými mostami. Sú odolné voči mechanickému poškodeniu, rozmerovo stále a ľahko udržiavateľné.

Naše hliníkové okná a dvere sú vyrobené z belgických profilov ALIPLAST a NOVINKOU v našom portfóliu je aj hliníkový systém od nemeckej firmy Heroal.

heroal_logo_03

Heroal W 72

Dokonalý dizajn a nemecká kvalita
Stavebná hĺbka rámu 72 mm

heroal_w72_03

Vďaka jedinečnej inovatívnej geometrii priečok dosahuje systém Heroal W 72 hodnoty Uw, ktoré spĺňajú bez použitia rámu a polodrážkových izolácií pre sklo, požiadavky na teplotnú ochranu u okien podľa aktuálne platných aj budúcich noriem EnEV.

Dve rôzne varianty profilov Heroal, s vypenením a bez vypenenia, poskytújú rôzne izolačné vlastnosti. Základom inovativnej generácie okien je profilový spoj, vyvinutý firmou Heroal z hliníkových pološkrupin, polyamidových izolačných priečok a izolačnej zóny, ktorá je vyplnená penou bez obsahu freónov.

Uw (bez vypenenia) = 1,6 W/m2K | Uw (s vypenením) = 1,3 W/m2K

Heroal D 72

Kvalitné hliníkové dvere pre Váš dom a byt
Stavebná hĺbka rámu 72 mm

heroal_d72_03

Profilový systém Heroal so sebou prináša aj variant pre vchodové dvere, ktoré majú u hliníkovích profilov vysokú životnosť a množstvo dizajnových a architektonických možností. So stavebnou hĺbkou 72 mm a vo variante s vypenením tento profil dosahuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti.

U vchodových dverí Heroal D 72 si taktiež môžete vybrať z obrovského množstva dverových výplní (štandardné ale aj s prekrytým krídlom) od spoločnosti Perito a Rodenberg.

Ud (bez vypenenia) = 1,9 W/m2K | Ud (s vypenením) = 1,7 W/m2K

Heroal S 77

Prepojenie interiéru s exteriérom
Stavebná hĺbka rámu 178 – 279 mm

heroal_hst_03

Špeciálnou radou výrobkov v tomto profilovom systéme sú aj zvižno posuvné dvere HST. Tento druh dverí ponúka obrovské možnosti pre architektov a konštruktérov ako riešiť terasy a rôzne druhy prepojení interiéru s exteriérom.

Zdvižno posuvné dvere je možné vyhotoviť od klasických s jedným fixným a jedným posuvným krídlom, až po riešenia veľkých plôch kde je možné vyrobiť dvere so štyrmi pohyblivými a dvoma fixnými krídlami.

Hliníkové okná Aliplast

Univerzálny moderný dizajn
Belgický profilový systém Aliplast

Stavebná hĺbka rámu 65–68 mm

hliníkové okná

Vysoké hodnoty tepelnej izolácie profilov Uf=1,9–2,3 W/m2K v závislosti na použitej kombinácii profilov.
Uw, Ud dosahuje hodnoty menšie ako 1,7 W/m2K pri zasklení izolačným dvojsklom alebo sendvičovou výplňou s hrúbkou 24mm a U=1,1 W/m2K.

Hliníkové dvere Aliplast

Univerzálny moderný dizajn
Belgický profilový systém Aliplast

Stavebná hĺbka rámu 65–68 mm

hliníkové dvere

3 komorový systém s prerušeným tepelným mostom
Mimoriadne funkčné výrobky vhodné pre extrémne zaťaženia.

Dverové výplne

dverové výplne1 dverové výplne2

Hliníkové fasády

Mimoriadna variabilita presklenia veľkých stavebných otvorov.
Pri použití skla Ug=1,1 W/m2K dosiahne väčšina stien hodnotu menšiu ako U=1,7 W/m2K.

hliníkové fasády hliníkové fasády1 hliníkové fasády2 hliníkové fasády3