Predstavenie výrobku - plastové okno Eforte

Predstavenie výrobku - plastové okno Eforte

Eforte, okná so zeleným srdcom.


Elegantný profilový systém pre plastové okná a balkónové dvere, ktorý je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po dome s maximálnym dôrazom na úsporné bývanie. 

Inovatívna konštrukcia 6-komorového profilu so stavebnou hĺbkou 84 mm sa postará o vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. Pri štandardnom zasklení trojsklom s Ug = 0,5 W/m2K s teplým rámčekom TGI je súčiniteľ priestupnosti tepla oknom Uw = 0,73 W/m2K.

Pasívnych a nízkoenergetických stavieb v dnešnej dobe pribúda čoraz viac. Všetci chceme predsa ušetriť nejakú korunu na nákladoch na bývanie. Eforte je ten správny profilový systém, ktorý ponúka jedinečné tepelno-izolačné vlastnosti za prijateľné cenové podmienky.

TIP: Nájdite si najbližšieho predajcu, ktorý Vám namontuje okná z profilu Eforte.

Plastové okná šité na mieru


Moderná architektúra kladie čoraz väčší dôraz nielen na tepelno-izolačné vlastnosti plastových okien, ale hlavne aj na ich statiku v podobe veľkých zasklení.

Vďaka technológii lepenia skiel je možné vyrobiť plastové okná a presklené balkónové dvere až do výšky 2,6 m. Môžete si tak vo svojom dome dopriať luxus v podobe veľkých presklení, ktoré Vášmu domu vdýchnu pozitívnu svetelnú energiu.
Táto technológia umožňuje inštalovať do rámu okna aj izolačné sklá mimoriadnych parametrov, napr. izolačné trojsklá až do šírky 56 mm, ktoré ešte viac umocnia kvalitu tepelno-izolačných vlastností Vášho domu.

Exkluzívny dizajn plastových okien


Široká škála 40 dekorov laminačných fólií Vám dáva obrovské množstvo dizajnových možností, či už pre moderne alebo klasicky vyzerajúci dom.

Zákazníkom, ktorí si potrpia na ešte exkluzívnejší dizajn ponúkame rôzne vychytávky ako jedinečné sivé jadro Titanium Plus alebo hliníkové opláštenie AluClip, ktoré spája dizajn hliníkových okien s vynikajúcimi vlastnosťami plastových. Pri výbere povrchovej úpravy AluClip si môžete rovnako ako u hliníkových okien vybrať z množstva farebných odtieňov palety RAL.

Detailnejšie vlastnosti okien Eforte nájdete v našich produktoch.