HLINÍKOVÉ Dvere pre veľkú záťaž

Profilový systém Superial Vám umožní uspokojiť Vaše požiadavky na exkluzívny dizajn
a zároveň dosiahnúť požadované záťažové a tepelno-izolačné vlastnosti pre komerčnú a objektovú výstavbu. 

Prečo si vybrať HLINÍKOVÉ dvere Superial?

Veľká záťaž

Ideálne riešenie pre komerčnú a objektovú výstavbu,
kde sú na vchodové dvere kladené vysoké nároky na trvácnosť
pri častom otváraní.

Dokonalý dizajn

Presná výroba hliníkových profilov a kvalitná technológia ich spracovania umožňujú dosiahnuť esteticky veľmi dokonalé konštrukčné spojenia.

Veľké rozmery

Konštrukcia hliníkových vchodových dverí Star Vám dovoľuje naprojektovanie väčších rozmerov dverí, čo vo veľkej miere zvýhodňuje tento profil v modernej architektúre. 

Vlastnosti HLINÍKOVÝCH dverí superial

Tepelná izolácia


Systém Superial má výborné tepelnoizolačné vlastnosti  vďaka prerušenému tepelnému mostu o šírke 34 mm, vypenením izolačnou penou v oblasti pod izolačným sklom a zaskleniu izolačným trojsklom. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel sa postarajú nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie

1,0
Prestupnosť tepla
dverami (U = 0,6)

34
Šírka prerušenia tepelného mostu (mm)

Vypenenie izolačnou penou

Priestupnosť tepla dverami.
nie iba profilom!

Pri posudzovaní tepelno-izolačných vlastností okien je rozhodujúca priestupnosť tepla dverami (Ud). Spája tepelno-izolačné vlastnosti profilového systému (Uf) a izolačného skla (Ug) resp. sendvičovej výplne (U), ktorého vlastnosti vo výraznej miere ovplyvňujú tepelnú izoláciu.

Prah s prerušeným
tepelným mostom

Pre zvýšenie tepelno izolačných vlastností dverového systému je v konštrukcii dverového rámu použitý prah s prerušeným tepelným mostom o výške 19 mm. Tento prah spĺňa požiadavky pre tzv. bezbariérový vstup.

Vplyv dvernej výplne
na izoláciu dverí

Jedným z veľmi dôležitých parametrov pre užitkové vlastností dverí je zloženie jadra dvernej výplne. Hrúbka jadra a zloženie vrstiev jadra má výrazný vplyv na tepelno-izolačné a statické vlastnosti dverí.

Bezpečnosť a komfort


Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá a preto do vchodových, bezpečnostných dverí Superial montujeme kvalitné kovania a zámky G-U Secury Automatic. V základnej výbave obsahujú dvere Star 3 uzatváracie body a štandardné dvojkrídelkové dverné závesy, ktoré sa však môžu vymeniť za elegantné skryté.

3
Bodové dverné zámky
G-U

Možnosť osadenia
skrytých dverných závesov

 

Dverný zámok G-U secury Automatic

Obyčajným uzavretím dverí zámok automaticky zabezpečí vaše obydlie voči násilnému vniknutiu. Tento zámok vieme opatriť automatickým otváraním pomocou odtlačku prsta, BlueTooth, číselným kódom alebo kľúčom od auta.

Elegantné skryté dverné závesy 

Obyčajným uzavretím dverí zámok automaticky zabezpečí vaše obydlie voči násilnému vniknutiu. Tento zámok vieme opatriť automatickým otváraním pomocou odtlačku prsta, BlueTooth, číselným kódom alebo kľúčom od auta.

Dizajn

Dizajn vchodových dverí ovplyvňuje hlavne výber dekoračnej výplne. Pre hliníkové dvere Superial je v ponuke široká škála štandardných vsadených výplní a pre najnáročnejších zákazníkov tiež exkluzívne výplne s prekrytým krídlom. Široká farebná škála RAL a škála 40 dekorov laminačných fólií Vám dáva obrovské množstvo dizajnových možností, či už pre moderne alebo klasicky vyzerajúci dom.

Brigitte / GFK

Barbora / GFK

Ester / GFK

Laura / GFK

Manon / GFK

Dokonalý rohový spoj

Presná výroba hliníkových profilov a kvalitná technológia ich spracovania umožňujú prostredníctvom lepených spojov poistených rohovníkmi vytvoriť pevné ale hlavne esteticky veľmi dokonalé konštrukčné spojenia.

Štruktúrované farby RAL

Pre náročných zákazníkov, ktorí si potrpia na každý estetický detail, ponúkame jedinečný druh povrchovej úpravy - špeciálne štruktúrované odtiene RAL vhodné pre všetky druhy hliníkových profilov.

Elegantné skryté kovanie

Pre zákazníkov, ktorí majú radi čisté línie ponúkame dizajnovo dokonalé skryté kovanie. Toto moderné riešenie sa postará o čistý a elegantný dizajn, pri ktorom z interiérovej strany nie sú viditeľné žiadne závesy (pánty).

Farby laminácie

Alux DB

Anthrazitgrau Glatt

Grau Sandstruktur

Basaltgrau Glatt

Signalgrau

Cherry Blossom

Soft Cherry

Cherry Amaretto

Bergkiefer

Shogun AF/Nevada

Rustic Cherry

Irish Oak

Macoré

Eiche

Black Cherry

Lichtgrau

Weinrot

Moosgrun

Cremeweiss

Stahlblau

Quarzgrau

Dunkelrot

Weiss

Schwarzbraun

Schokobraun

Dunkelgrun

Grau

Winchester XA

Streifen Douglasie

Nussbaum

Golden Oak

Anthrazitgrau

Sapeli

Eiche Dunkel

Weiss Aluminium

Graphit Schwarz

Grau Aluminium

Thorium Grau

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

Stavebné rozmery


Moderná architektúra kladie čoraz vyššie nároky na veľkosť presklenia. Samotná hliníková konštrukcia umožňuje vyrobiť aj tieto typy okien. Systém je stabilný aj pri použití ťažkého izolačného trojskla. Vďaka takýmto riešeniam je možné dopriať Vám tak viac slnka a pohody vo Vašom dome.

  75A
Stavebná hĺbka
(mm)

 67,5B
Pohľadová výška krídla
(mm)

Bezbariérový
prah

Statika

Hliníkové dvere poskytujú riešenie i tam, kde iné materiály nestačia. Vďaka mimoriadnej tvarovej stálosti sú spoľahlivým a prakticky nezničiteľným riešením všade tam kde je potrebné riešenie veľkých presklenných plôch.

Spevnené jadro výplne

V prostredí, kde nie je možné eliminovať priame pôsobenie poveternostných podmienok na vchodové dvere je vhodné použiť dvernú výplň s jadrom F. Dverná výplň s jadrom F eliminuje sily, ktorými výplň dokáže pôsobiť na krídlo pri namáhaní teplotnými rozdielmi.

Maximálne rozmery

Vďaka stabilnej konštrukcii hliníkového profilu Star  sme schopní vyrobiť jednokrídlové vchodové dvere Star v maximálnom rozmere 1,2x2,4m a dvojkrídlové vhdodové dvere v rozmere 2,5x2,4m.