Prázdny

Dizajn okien a dverí HESTA

Prázdny

Moderné okenné a dverové systémy HESTA sú obľúbené aj u dizajnérov a architektov práve vďaka ich atraktívnym tvarom a množstvu farebných kombinácií. Záleží nám na detailoch a preto ponúkame veľa možnost úpravy dizajnu plastových aj hliníkových okien a dverí.

Prispôsobenie farby jadra profilu pri plastových profiloch, široká škála farieb dekórov a povrchových úprav dáva každej fasáde individuálny charakter. Nechajte Váš projekt vyniknúť už na prvý pohľad. Ponúkame dizajn, ktorý pretrvá roky.

DOKONALÉ ZLADENIE DETAILOV
VÝBER FARBY JADRA

V HESTE nám záleží na detailoch. Preto Vám ponúkame ku konkrétnym lamináciám aj farbu jadra s podobným odtieňom. Vaše plastové okná a dvere tak získajú estetický benefit, ktorý stanovuje nové štandardy v dizajne.

Ponúkané farby jadra plastových okien

Informujte sa u svojho predajcu o možnostiach získania niektorej z ponúkaných farieb jadier.

Biela

Karamel

Hnedá

Antracitová

KRAJŠIE A VIAC CHRÁNENÉ
LAMINÁCIA OKIEN A DVERÍ

Pokrytie rámov laminačnou fóliou slúži primárne na estetické účely, keďže si môžete vybrať z naozaj širokej palety dekórov. Laminácia však chráni okenné a dverné rámy aj pred vplyvmi poveternostných podmienok a UV žiarením, čím sa predlžuje aj ich životnosť.

VZORKOVNÍK LAMINÁCIÍ
Vhodné pre: PVC | ALU

Z PLASTOVÝCH UROBÍME HLINÍKOVÉ
HLINÍKOVÉ OPLÁŠTENIE ALUCLIP

Moderný dizajn hliníkových okien s výhodami plastových Vám prinášame vďaka hliníkovému opášteniu AluClip. Jedná sa o prekrytie profilového systému hliníkovými lištami, ktoré dokážeme povrchovo upraviť práškovým lakovaním podľa požiadavky zákazníka.

JEDNODUCHÉ A ELEGANTNÉ RIEŠENIE

Napojenie hliníkových líšt vylučuje otváranie špár pri dilatácii plastových okien Technológia AluClip-ov je založená na systéme zaklápania a lepenia hliníkových líšt, ktoré sú aplikované na okno ešte pred samotným zasklením krídla okna alebo dverí. Vy si tak môžete užívať pocit luxusu pri tepelnej pohode , ktorú Vám plastové okná prinášajú.

AJ HLINÍK MôŽE HRAŤ FARBAMI
LAKOVANIE V ŠKÁLE RAL
 

Hliníkové okná vynikajú dizajnom a prevedením. Farba na mieru im však vdýchne dušu a skompletizuje tak dokonalú súhru s fasádou. Vyberte si akúkoľvek z 213 farieb vzorkovníka RAL K7 a my Vám doručíme okná a dvere podľa vašich predstáv.

PRÍJEMNÉ NA POHĽAD AJ NA DOTYK
ŠTRUKTURÁLNE FARBY

Vaše hliníkové okná môžu vyzeráť skvelo a tiež môžu byť aj príjemné na dotyk. Špeciálny práškový nástrek v 27 odtieňoch a štruktúrach urobí z vašich hliníkových okien a dverí naozajstný dizajnový skvost. Poraďte sa so svojim obchodníkom o možnostiach štrukturálnych povlakov.

DREVO JE STÁLE IN
EFEKT WOOD COLOUR

Unikátna technológia Wood Colour Effect spočíva v špeciálnom nástreku imitujúcom štruktúru dreva. Môžete ťažiť z efektnej stránky imitácie dreva a zároveň si užívať všetky výhody kvalitných hliníkových okien HESTA.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...