Prázdny

TECHNOLÓGIA VÝROBY

Prázdny

Modernizácia výroby
nám dáva náskok

Výroba plastových a hliníkových okien a dverí prebieha na najmodernejších strojných zariadeniach od spoločností Elumatec, Stürtz a Berchtold. Je riadená najnovšou verziou online softvérového programu Klaes 7.5.

Vďaka týmto faktorom je naša spoločnosť schopná vyrobiť 500 okenných jednotiek za jednu smenu. Tieto výrobné kapacity umožnili zvýšiť celkovú produkciu na 150 000 okenných jednotiek ročne.

RIADENIE VÝROBY

Kľúčovým prvkom pri riadeni výroby je systém KLAES.
Od návrhu výrobku až po samotnú výrobu, či expedíciu, systém KLAES riadi všetky tieto procesy. Vďaka nemu môžeme promtne reagovať na všetky požiadavky zákazníkov.

AUTOMATIZÁCIA

Neustále zvyšovanie výrobných kapacít dosahujeme postupnou implementáciou automatizačných jednotiek do celého procesu výroby. Moderné zváracie a kovacie automaty podporované dopravníkmi prinášajú spoľahlivosť a presnosť.

Manipulačná technika

Armáda vysokozdvižných a elektrických vozíkov sa postará o prevoz nielen materiálu do výroby, ale aj o naloženie hotových výrobkov na kamióny smerujúce priamo k Vám.

Nárezové centrum

Presnosť narezania profilových systémov je základom kvalitného výrobku, preto sme v roku 2014 investovali do moderného nárezového centra od spoločnosti Schirmer.

Obrábacie centrá

Automatizované skrutkovanie výstuh a vyfrézovanie otvorov potrebných pre montáž majú na starosti štyri obrábacie centrá Elumatec SBZ 608 a SBZ 609.

NAJMODERNEJŠIE ZVÁRANIE

Kvôli rýchlosti výroby sme vybavení piatimi zváračkami spolu so začisťovacími strojmi značky Urban a Sturz. Vďaka najnovšej zváračke od Graf-Synergy dokážeme
vytvárať aj dokonalé V-PERFECT zvary.

Vyklápací stôl pre montáž HST

Jedinečné zdvižno-posuvné terasové dvere si žiadajú pri svojej výrobe jedinečný pracovný stôl. Tento si dokážu pracovníci vyklopiť do požadovanej polohy pre pohodlnú kompletizáciu.

Atypická výroba

Atypické konštrukcie - terasové dvere, šikminy, oblúky a pod. si žiadaju osobitý prístup. Venujú sa im naši pracovníci v oddelení atypickej výroby.

LAMINOVACIA LINKA

Lamináciu podľa požiadaviek zákazníka zabezpečuje
laminovacia linka Duesphol, ktorá nám dovoľuje
skrátenie termínov dodania pre jednostranne
laminované profily v rôznych farebných prevedeniach.

 

Technológia skrytá za perfektným zvarom


Graf-Synergy SL4-FF EVO

Prázdny


6m x 5,1m x 2,2m


3,300 kg


400 V


17 kW


180 Nl/min. 6.5 bar

Prázdny

V-Perfect je prvá a jediná technológia na svete, ktorá úplným odstránením zvarového spoja z rohu umožňuje získať esteticky dokonalé plastové okná. Nový výrobný štandard, ktorý je neprekonateľný a možno ho dosiahnuť iba so 4-hlavovým zváracím strojom EVO SL4-FF, ktorý znižuje celkové rozmery a maximalizuje potenciál PVC a umožňuje kombinácie materiálov, ktoré doteraz boli nepredstaviteľné.

Odstránením všetkých defektov z okenného rámu a tým, že je pripravený na pokrytie akýmkoľvek typom fólie, sme vytvorili

bezkonkurenčný produkt z hľadiska estetiky, predajnosti a pomeru cena / kvalita. Okná vyrobené podľa tohto nového štandardu zaručujú absolútne revolučný dopad na trh PVC a stávajú sa porovnateľné s prestížnejšími materiálmi, ako je drevo a hliník.

Architekti, dizajnéri a návrhári interiérov majú konečne slobodu zahrnúť PVC do svojich projektov. Okrem zaručenia vynikajúcich technických parametrov sú tieto okná ideálne pre všetky typy domov a interiérových štýlov, od najmodernejších až po tie tradičné.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...