....

ZVARY V PERFECT

Prázdny

Perfektné po každej stránke. 

Prázdny
Prázdny

Čo prináša V-Perfect zvar?

1. Úplné odstránenie zvarového spoja - perfektne plochý jednoliaty povrch bez nutnosti ďalšieho frézovania alebo úpravy.

2. Perfektné tvarovanie aj na zakrivených profiloch - zakrivené rohy sú hladké a bezchybné takže nevzniká žiadne riziko poškrabania.

3. Esteticky bez závad aj v skytých častiach - zváraný profil nemá žiadne chyby a je kontinuálny v celej dĺžke.


Technológia zváracieho stroja SL4-FF EVO otvára nový svet, v ktorom si môžete vybrať nielen profily z PVC s klasickou farebnou fóliou alebo efektom dreva, ale umožňujú aj slobodu aplikácie - s výsledkami až doteraz nepreddstaviteľnými - povrchov ako eloxovaný hliník, lakovaný hliník, lakované PVC, PVC s akrylovou vrstvou, PVC potiahnuté prírodným drevom, vystužené PVC so sklolaminátom, potlačené PVC.
 

Štandardný zvar
(Sú potrebné dokončovacie práce)

V-Perfect zvar
(Bez nutnosti ďalších úprav)

Takmer nekonečné možnosti pri ešte vyššej pevnosti!

Nemusíte sa viac obmedzovať z kvôli dizajnovým kompromisom pri povrchovej úprave.

Vhodné materiály: laminát, PVC potiahnuté fóliou, PVC / pravé drevo, Natierané PVC, PVC, Hliník / PVC
 

Ešte vyššia pevnosť

Vďaka dokonalému privareniu bez nutnosti narúšať zvar pri jeho estetickej úprave môžeme dosiahnuť vyššiu pevnosť zvaru

 

Technológia skrytá za perfektným zvarom
Graf-Synergy SL4-FF EVO

10 dôvodov prečo je táto technológia výnimočná

1. Absolútna presnosť

Vďaka 19 CNC osám, ktoré zaručujú absolútnu správnosť rozmerov, poskytuje SL4-FF EVO zváranie s úplnou presnosťou.

2. Perfektné zváranie

Úplným odstránením zvarového švu, SL4-FF EVO zaisťuje dokonalé zváranie a povrchy, ktoré sú úplne ploché a homogénne, a táto výnimočná kvalita sa dosiahne bez potreby ďalšieho frézovania.

3. Rieši problém tolerancií profilu

SL4-FF EVO je vybavený špeciálnym automatickým kalibračným systémom, jedinou technológiou na trhu, ktorá umožňuje kompenzovať tolerancie profilu.

4. Môže pracovať s akýmkoľvek typom povrchovej úpravy

SL4-FF EVO umožňuje prácu s profilmi potiahnutými akýmkoľvek typom fólie, ako je eloxovaný hliník, natretý hliník, PVC potiahnuté prírodným drevom a PVC potiahnuté akrylom, a to všetko bez potreby retušovania po vyčistení.

5. Umožňuje zváranie profilov vyrobených koextrúziou

Technológia, ktorá stojí za SL4-FF EVO, tiež umožňuje obrábanie profilov, ktoré namiesto kovovej výstuže obsahujú nezvariteľné prvky vo vnútri, ako sú napríklad sklenené vlákna, hliník alebo iné komponenty.

6. Perfektné tesnenie

Vďaka inovatívnemu procesu SL4-FF EVO sa obrábanie tesnenia vykonáva priamo počas zvárania, čo umožňuje že spojovacia oblasť je mäkká a nie sploštená, čím sa zabezpečí správna činnosť rámu.

7. Užívateľsky prívetivá technológia

Softvér vyvinutý laboratórnymi technikmi spoločnosti Graf Synergy pre výskum a vývoj je veľmi intuitívny a ponúka jednoduché menu, ktoré predstavuje všetky informácie potrebné na správne a bezchybné použitie. Zmena formy na ploché alebo V zváranie alebo zmena obrábania, ktoré sa má vykonať na základe požadovanej povrchovej úpravy, sú jednoduché operácie, ktoré môže vykonať každý.

8. Zmenšenie celkových rozmerov

SL4-FF EVO je extrémne kompaktný stroj, ktorý už nevyžaduje čistiaci stroj alebo automatický otočný tanier, čím umožňuje znížiť investície alebo ďalej zvýšiť výrobu zavedením viacerých strojov, ktoré pracujú súčasne.

9. Zníženie pracovnej sily

Na automatickej linke, ako je linka SL4-FF EVO, už nie je potrebné dokončiť rohy po zváracom cykle, takže si vyžaduje iba jedného operátora, ktorý načíta profily.

10. Hladké rohy bez defektov

SL4-FF EVO využíva inovatívne protikusy, ktoré na zvarenom rohu pôsobia na rozdiel od tradičných tyčí vyrobených z ocele alebo hliníka, ktoré pôsobia po stranách profilu. To zaisťuje, že sa dosiahnu hladké rohy bez nedokonalostí, a odstránením ostrých hrán zabráni riziku poškriabania alebo zadržania nečistôt. Zváracie zariadenie SL4-FF EVO navyše zaručuje vďaka svojim špeciálnym horným a dolným „známkam“
že každý profil má v oblasti zvárania dokonalú koplanaritu.