....

PARAPETY Pre okná HESTA

Prázdny

PVC parapetové dosky

Vnútorné plastové komôrkové parapety sú vyrobené z kvalitného PVC materiálu, ktorý je veľmi stabilný a pevný. Vďaka špeciálnej PVC fólii sú parapety odolnejšie a vzhľadovo krajšie.

Dekor parapetov si môžete vybrať zo širokej škály nášho vzorkovníka. Všetky dekory sú stálofarebné, vodeodolné a ľahko sa udržiavajú. Plastové parapety majú nos, ktorý zakryje prechod medzi parapetom a murivom a doplní sa plastovými krytkami.

Všetky parapety sú pre prevoz a montáž chránené krycou fóliou, ktorú je potrebné čo najskôr po montáži odstrániť.

Farebné prevedenie skladom: Orech, Winchester, Anthrazitgrau glatt, Zlatý dub, Mramor, Mahagón, Biela, Buk

Vonkajšie extrudované
parapetové dosky

Vonkajšie extrudované (ťahané) hliníkové parapety vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu a zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu. Nami dodávané vonkajšie hliníkové parapety znesú najvyššie nároky kladené na tento výrobok. Sú vhodné na tie najtvrdšie poveternostné podmienky. V ponuke biela 9016, Hnedá 8019, Hnedá 8017, Hnedá 8003, elox bronz, Anthrazitgrau 7016, strieborná 9006.
 

Údržba:

Po namontovaní parapetu je potrebné odstrániť ochrannú fóliu. Parapety sa môžu čistiť čistiacimi prostriedkami používanými v domácnosti. Nepoužívame chemické čistiace prostriedky.

Ohýbané parapety

Vonkajšie hliníkové ohýbané parapety sú vyrábané z kvalitnej hliníkovej zliatiny Al Mg3. Hrúbka ohýbaného plechu je 0,8mm až 1,0mm. Vďaka povrchovej úprave lakovaním práškovou technológiou 2x z vrchnej strany a 1x zo spodnej, je zabezpečená estetická pohľadová kvalita výrobku. Hlavnou výhodou použitého materiálu je bezúdržbovosť, odolnosť voči vonkajším poveternostným podmienkam a UV žiareniu, ako aj dlhodobá životnosť. Parapety sú potiahnuté fóliou, ktorá slúži na ochranu voči poškriabaniu pri prevoze. Vonkajšie hliníkové ohýbané parapety vieme vyrobiť od hĺbky 90mm až po 400mm, v piatich farbách Biela 9016, Hnedá 8019, stredný bronz C33, Svetlo hnedá 8003, Anthrazitgrau 7016

Farebné prevedenie skladom: Biela, Tmavo hnedá RAL 801, Svetlo hnedá RAL 8003, Anthrazitgrau RAL 7016

ASA krytky k vonk. parapetám

Plastové krytky k vonkajším parapetovým doskám. Krytky sú vyrobené z ASA materiálu, takže sú UV odolné a farebne stále. Dodávané v rozmeroch od 110mm až po 400mm.

Hliníkové koncovky k vonkajším parapetám

Hliníkové krytky k vonkajším parapetovým doskám. Estetický a moderný vzhľad. Lakované práškovou metódou, UV odolné a farebne stále. Dodávané v šírkach od 110 až po 400mm.