Prázdny

Prečo je dobré
spolupracovať s Hestou?

Všetko
pod jednou strechou

Vďaka dlhoročnej praxi a investíciám do technológii sme schopní vyrábať komplexné portfólio štandardných aj atypických výrobkov z plastových a hliníkových profilov.

Nadštandardné
výrobky

Ponúkame Vám nadštandardné vybavenie v základnej cene výrobkov ako napr. mikrovetranie, poistka proti chybnému otváraniu, bezpečnostné body kovania, kľučky Maco a G-U.

 

Overené
materiály

Pravidelná modernizácia strojového a softvérového vybavenia nám umožňuje sa prispôsobiť požiadavkám trhu. Taktiež nám umožňuje pre Vás vyrábať kvalitnejšie výrobky.

Včasné dodanie
na presné miesto

Vlastná laminovacia linka, vyšperkovaná logistika pomocou vlastnej alebo externej prepravy nám pomáha dosahovať rýchle dodacie termíny pre našich zákazníkov.

Prvotriedna
Kvalita a servis

Našim cieľom je uspokojiť potreby našich zákazníkov a preto kladieme maximálny dôraz na ústretovosť v podobe nadštandardnej 5-ročnej záruky kvality výrobkov.

Všetko pod jednou strechou

 

Vďaka dlhoročnej praxi a investíciám do technológii sme schopní vyrábať komplexné portfólio výrobkov z plastových a hliníkových profilov od výrobcov Salamander a Aliplast. Či už sú to okná, vchodové dvere, rôzne druhy terasových dverí alebo atypické tvary výrobkov.

Z terasových dverí, máme k dispozícii inovatívne zdvižno-posuvné dvere HST, paralelno-posuvné dvere PAS alebo sklopno-posuvné dvere PSK. Týmito výrobkami môžete elegantne doplniť svoje portfólio produktov a poskytnúť zákazníkom väčšie množstvo možností.

Nie je to však všetko! Ponúkame Vám širokú škálu doplnkov, interiérové a exteriérové parapety, siete proti hmyzu a taktiež sieťové dvere. Neodmysliteľnou súčasťou okien a terasových dverí sú roletové systémy od firiem Alukon a Exte.

 

 

Prázdny

Overené materiály

 

Spoločnosť Hesta spolupracuje s mnohými dodávateľmi profilových systémov a komponentov pre okná a dvere. Medzi nich prevažne patria spoločnosti so sídlom v Nemecku, Rakúsku a Belgicku, ktoré zaručujú vysokú technickú a kvalitatívnu úroveň dodávaných komponentov.

Profilové systémy pre okná, vchodové a terasové dvere sú od nemeckého dodávateľa Salamander Industrie-Produkte GmbH  a belgického dodávateľa Aliplast (hlníkové profily).

Izolačné sklá sú dodávané od známych výrobcov skiel Guardian, Glasko s.r.o, SKLO KALI, Saint - Gobain Glass a AGC. Kovanie do plastových okien a dverí dodáva spoločnosť MACO, kovanie pre plastové dvere a terasové riešenia ako aj pre hliníkové profily dodáva spoločnosť G-U, ako aj ďalší dodávatelia Dr. Hahn, Fapim, Schüring a pod. Dverové výplne či už klasické, alebo aj s prekrytým krídlom pochádzajú od dodávateľov Perito a Gavaplast.

Kľučky, madlá na okná a dvere dodáva spoločnosť Hoppe, ASD a pod.

Prázdny

Rýchle dodacie termíny

 

Logistika je jedna z najdôležitejších častí servisu pre partnerov, preto na ňu kladieme obrovský dôraz. Mať všetko včas a bez poškodenia na Vami požadovanom mieste je úloha nášho logistického teamu. Využívame pri tom vlastné kamióny a vypomáha nám aj externá doprava. Objednané výrobky dorazia tam, kde si to spolu dohodneme.

Tieto rýchle dodacie termíny a promptná logistika Vám môžu pomôcť hlavne pri realizácii veľkých stavieb ako sú obytné domy, školy, administratívne budovy. 

Rýchle nacenenie
vďaka softvéru Klaes.

Najnovší softvér Klaes 7 pre konštrukciu okien Vám dokáže zabezpečiť rýchle nacenenie požadovanej zákazky podľa aktuálnych cien a následne aj jednoduché zadanie do výroby. Licencie na tento softvér ponúkame našim partnerom na základe ich obratu zdarma.

Prázdny

Prvotriedna kvalita a servis

 

Našim cieľom je uspokojiť potreby našich zákazníkov a preto kladieme maximálny dôraz na ústretovosť v podobe nadštandardnej 5-ročnej záruky kvality výrobkov. Túto záruku poskytujeme na základe našich dlhoročných skúsenosti s výrobou okien a dverí a taktiež vďaka použitiu kvalitných materiálov.

Samozrejme, že v niektorích prípadoch je potrebný servisný zásah. Pre tieto prípady máme svojich servisných technikov, ktorí sú schopní na mieste vadu odstrániť a zaručiť 100% funkčnosť výrobkov.

Prázdny

Ak máte záujem stať sa partnerom, vyplňte tento formulár

Prázdny
Prázdny

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...