Prázdny

ROLETY

Prázdny

Prečo Exteriérové rolety?

Po celom dni na slnku ho niektorí z nás už majú plné zuby.
Dovoľte nám namontovať u Vás doma žalúzie alebo rolety a doprajte si kúsok tieňa vďaka našej tieniacej technike.
 

Pohodlie

Po ich zatiahnutí Vám pre pokojný odpočinok zabezpečia zatemnenie počas horúceho letného dňa. Tiež Vám doprajú väčší pocit súkromia vo Vašom dome.

Tepelná izolácia

Montážou pred okno vytvárajú ďalšiu bariéru medzi interiérom a exteriérom, tým zvyšujú tepelnú izoláciu, šetria náklady na vykurovanie a znižujú únik tepla. 

Bezpečnosť

Podstatnou mierou zvyšujú Vašu bezpečnosť. Zlodeji si radšej vyberajú objekty, ktoré nie sú vybavené roletami, ktoré im komplikujú cestu do vnútra.

Exteriérové rolety

Nápadité, funkčné
a príťažlivé dotvorenie fasády


Roletové systémy sa montujú pred okná a sú maximálne vhodné ako pre novostavby, tak aj pre náročné rekonštrukcie. 

Dodávajú architektúre Vášho domu niečo jedinečné a navyše ďalšie výhody ako je ochrana súkromia, ochrana pred slnečnými lúčmi, nepriaznivým počasím a zvyšujú bezpečnosť. Nech už sa rozhodnete pre priznaný roletový box alebo pre omietací box, veľký výber rôznych prevedení otvára neobmedzené dizajnové možnosti.

Okná sú oči domu. S farebne zladenými predokennými roletami získajú ešte niečo navyše. Je jedno, či zvolíte farebné prevedenie v rovnakých tónoch s fasádou, alebo sa zámerne rozhodnete pre kontrastné prevedenie, vy rozhodujete o vzhľade svojho domu.

Boxy

Predokenný box priznaný

Ohýbaný alebo extrudovaný hliníkový box tvaru štvorca s 20° skosením. Vhodný hlavne pre rekonštrukcie bytov a domov. Je možné ho opatriť práškovým lakom požadovaného odtieňu.

Predokenný box omietací

Špeciálne skonštruovaný hliníkový box s prípravou na omietanie, ktorý sa po omietnutí stáva súčasťou fasády. Revízny kryt umožňuje jed- noduchý prístup do roletového boxu v prípade nečakanej poruchy.

Nadokenný box

Plastový box s izoláciou z tvarovaného polystyrénu s kotviacimi prvkami. Umožňuje výbornú stabilitu prvku okno + roleta v okennom priestore. Taktiež je možné ho opatriť hliníkovou omietacou konzolou.

Integrované siete proti hmyzu


Do akéhokoľvek druhu boxu je možné navyše okrem lamiel integrovať sieť proti hmyzu, ktorá Vás ochráni pred nepríjemným hmyzom počas letných mesiacov.

Elegantné lamely


Lamely rôznych rozmerov a farieb sa vyrábajú z veľmi kvalitného hliníku a plastu, vyznačujú sa vysokou stabilitou a trvác- nosťou. Vyzerajú dekoratívne a elegantne, izolujú teplo, zvyšujú ochranu proti vykradnutiu. Do ponuky Vám taktiež dávame inovatívne žalúzio-roletové lamely Jalouroll.

 

Plastové lamely 37 mm
Maximálna plocha rolety 2,9 m2

Hliníkové lamely 37 mm
Maximálna plocha rolety 6,5 m2

Hliníkové lamely 42 mm
Maximálna plocha rolety 8,5 m2

Farby lamiel

Weiss

Lichtgrau

Hellgrau

Hellbeige

Samtbraun

Naturell

Jamaica Braun

Anthrazitgrau

Golden Oak

Teak

Nussbaum

Prázdny
Prázdny
Prázdny

Lamela Jalouroll


Žalúzio-roletová lamela Jalouroll ponúka inovatívne spo- jenie ochrany pred priamym slnkom a vďaka špeciálnym otvorom presvetlí a prevzdušní interiér.

Možnosti otvárania

Roletové systémy je možné opatriť niekoľkými otváracími mechanizmami, či už sú to manuálne popruhom, alebo komfortné, automaticky poháňané motorom, ktoré ovládate pomocou vypínača alebo diaľkového ovládania z pohodlia Vášho gauča. Automaticky ovládané rolety sú poháňané vysoko kvalitnými francúzskymi motormi Somfy s 5-ročnou zárukou kvality.

  • Pohony s mechanickým nastavením polôh.
  • Pohony elektronické s rozpoznaním prekážky v smere nadol a ochranou proti zamrznutiu.
  • Pohony elektronické s variabilným nastavením koncových polôh a integrovaným prijímačom (možné opatriť externým solárnym panelom - ideálne pre rekonštrukcie bytov).

Ovládanie popruhom

Ovládanie vypínačom

Diaľkové ovládanie

Rolety na solárny pohon


Úspora elektrickej energie a hlavne oslobodenie od opätovného prerobenia interiérových káblových vedení. To sú výhody roliet so solárnym pohonom.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...